Ofise ya da Evinize Teslim Elektronik İmza ! E-imza Başvurusu ! E-imza için Hemen Ara

 • 30 DK’da Kapınızda Teslim
 • E-Tuğra Güvencesiyle
 • Ücretsiz Kurulum ve Destek
 • 0212 963 33 04 Merkez Numaramız

İstersenizde Ofislerimize Gelerek E-imzanızı 10 dk. İçinde Alabilirsiniz.

E-imza Başvuru

E-imza Başvuru

Gelişmekte olan teknolojiyle birlikte bireysel ve kurumsal e-imza literatürüne uygun başvuruların yapılması için gerekli olan evraklar bulunmaktadır. E-imza başvurusu nasıl yapılır ve E-imza nereden alınır sorusun cevabını bulabileceğiniz başlıklar aynı zamanda sizlere E-imza başvuru için gerekli evraklar ve E-imza nasıl alınır konusunda da yardımcı olaraktır.

Elektronik ortamda ıslak imza geçerliliği taşımakta olan E-imza, 5070 sayılı kanun uyarınca bilişim teknolojisi üzerinden e-imza formu doldurmanızı gerektirmektedir. Kısa ve zahmetsiz bir işlem olarak, eimza  başvuru kriterlerine uygun bütün işlemleri yaptığınız takdirde kolay bir şekilde imzanız kullanıma açılabilecektir. Elektronik imza programları üzerinden sağlayabileceğiniz başvurusu sonrasında imza kurulumu için firmamız üzerinden iletişim kurarak, bireysel ve kurumsal imzalarınızın tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Kurumsal işlerinizi ve hayatınızı kolaylaştıracak olan bu imza kullanımı, elektronik ortamda oldukça sık kullanılarak, size ve işlemlerinize maddi ve hız konusunda kolaylık sağlayacaktır. Aşağıdaki hızlı başvuru formumuzu doldurun ya da iletişim numaramızı arayarak, kısa zamanda imza tasarısı için bizimle görüşebilirsiniz. İstanbul, Ankara ve Antalya illerinde Başvuru Merkezlerimiz bulunmaktadır.  0212 963 33 04

E-imza BAşvurusu Nasıl Yapılır? ve Nereden Alınır?

Hızlı Başvuru

Hızlı Başvuru Formumuza İsim Soyisim Telefon numaranızı yazıp gönderin. 15 dk. İçinde arkadaşlarımız ayrıntılı bilgi için size dönüş yapsın.

E-imza Nereden Alınır?

Başvuru Formu

E-imza Nereden Alınır?

 E-imza nereden alınır? sorusuna cevabı devlet tarafından yetkilendirilmiş ESHS‘dir. Bir ESHS ortağı olarak Elektronik imza başvurusu için sayfamız üzerindeki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Nereden alabileceğiniz ya da nasıl alınabileceği iin ayrıntılı bilgi için uzman arkadaşlarımız 15 dk. içinde sizinle iletişime geçerek elektronik sertifika hizmet sağlayıcı olarak güvenli bir şekilde imza tasarısının yapılmasını sağlayacağız. İmza konusunda uzmanlaşmış olan, yasal süreç hakkında bilgi sahibi kurumumuzdan detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Size hızlı bir şekilde sağlanacak olan imza birçok işlemi aynı anda yaparak, kısa sürede kullanımınıza sunulacaktır. Bunun için gerekli olan evraklarla birlikte firmamıza gelmeniz yeterli olacağı gibi dilerseniz bizi kurumunuza ya da adresinize çağırarak imza tasarısının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı e-imza almanızı sağlayacak olan bu hizmetle, elektronik alanda ıslak imza görevi görecek olan elektronik imzanızın üretimi 15 dakika içerisinde yanınızda yapmaktayız. Böylece işlerinizden mahrum kalmadan ve birçok prosedürle uğraşmadan kısa zamanda imzanızı kullanıma açabilirsiniz. İlk aşamada devlet (btk)üzerinden yasal olarak belirlenmiş kurallar olarak öncelikle kimlik numarası tespiti ve başvuru formu ile değerlendirme yapılması gerekmektedir. Bunun için devlet tarafından yetkilendirilmiş eimza.net (E-dönüşüm  Bilişim) ile  e-imza için iletişime geçip bilgi ilk adımı tamamlamış olursunuz. Daha sonra sizinle birlikte gerekli olan işlemlerin tamamlanması sağlanacak, nitelikli sertifika ihtiyacınız doğrultusunda kısa zamanda yerine getirilecektir. E-imza nereden alınır? için Eimza.net olarak Adana , Antalya E-imza ve İstanbul E-imza, Ankara  ve İzmir  Başvuru Merkezlerimiz bulunmaktadır. Adresinizde yapılacak olan uygulamalar kapsamında, adınıza veya firmanıza tanımlanmış olan e-imza hukuki açıdan da güvenliğinizi sağlayabileceği gibi devletin açmış olduğu imza kullanımı yüksek EKAP, E-devlet ve benzeri yerlerde de kullanmanıza olanak verecektir. Kısa sürede elde edebileceğiniz Jet imza işlemleri için başvuru formunu doldurmak ya da bizi aramak, e-imza kullanımı ve e-imza nasıl alınır  hakkında bilgi sahibi olmanız için yeterli olacaktır. Birçok kullanım alanıyla uygunluk taşımakta olan bu sistem, dünya üzerinde yaygın kullanım alanıyla bilinmekte ancak isminize tanımlanacak olan imza tasarısı sadece Türkiye programları üzerinden geçerlilik sağlamaktadır. Elektronik imza nasıl alınır ve Kurumsal işlemleriniz, bireysel başvurularınız ve internet mecrasındaki yaygın kullanım alanınız için bizimle iletişime geçerek kısa zamanda e-imza kullanımıyla tanışabilirsiniz.

 • Kayıtlı elektronik postalar üzerinde kullanım sağlayabilir
 • Gümrük ve dış ticaret alanında kullanabilir
 • Çalışan hizmet sözleşmelerinde ve diğer sözleşmelerde kullanabilir
 • Ortaklar, genel kurul ve yönetim kurulu bünyesinde kullanabilir
 • Elektronik arşivin imzalarında kullanabilir
 • E- devlet, Ekap ve MERSİS projesi dahilinde sisteme imza ekleyebilirsiniz.
 • Banka talimatları, performans, izin ve masraf onaylamalar
 • Kamu projelerinde e- imzanın geçerlilik sağladığı bütün sistemler üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş bir teknolojiyle jet hızında tanışabilirsiniz.

Usulüne göre yapıldıktan sonra hiçbir güvenlik sorunuyla karşılaşmayacağınız güvenli bir e-imza yasal ve güvenli ortam sağlayıcı olarak kullanılmaktadır. Elle atılan imza ile aynı hukuki prosedüre uygunluk sağladığı gibi Türkiye Cumhuriyeti üzerinde de yasal olarak kullanım hakkı bulunmaktadır. Hızlı bir şekilde alabileceğiniz elektronik imza için yapılacak olan işlemler jet hızında gerçekleşecek ve ummadığınız kadar kısa bir süreçte tamamlanacaktır. Bunun için profesyonel bir programla ve aynı zamanda ekiple çalışarak, sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan imza sisteme dahil edilecektir. Sizinle ilgili yapılacak bütün imza işlemleri ve güvenlik işlemleri hizmetimiz gereği firmamızda saklı kalacak, üçüncü kişiler veya kurumlarla asla paylaşılmayacaktır. Elektronik imza almak için bizimle iletişime geçerek, dilediğiniz sertifika programı üzerinden imzanızın tasarlanmasını sağlayabilir, kısa zamanda elektronik imzanızı kullanabilirsiniz. İnternet mecrası üzerinde yaygın kullanım olanakları, aynı zamanda işinizi hızlandıracak sizi diğer işlerinizden mahrum etmeyecek şekilde tasarlanmış olan imza, zaman onaylı bir şekilde kurulumu yapılacaktır. Bu sayede kullanım zamanınız dolana kadar imzanızı kullanabilir, güvenli ve seri bir şekilde imzalarınızı gerekli alanlara yönlendirebilirsiniz. Sizin ve işlerinizin güvenliğini sağlayacak olan son teknoloji imzalama türleriyle hem bilgili hem de hızlı bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Islak imzanızı silecek size ve işlerinize değer katacaktır.

Başvuru Formu

E-imza Nasıl Kullanılır?

  E-imza nasıl kullanılır? sorusunun ve nerelerde kullanıldığı ile ilgili aşağıda ayrıntılı bilgi vermeye çalıştık. E-imza ESHS’ler tarafında token (flash disk) içine kimlik bilgilerinin elektronik sertifika olarak yüklenmesi ile meydana gelmektedir. Elektronik imza yasal ve güvenli bir sistem olmakla beraber ıslak imza ile yaptığınız tüm işlemleri yapabilir durumdadır. E-imza kullanabilmeniz için bilgisayarınızda java bulunmalı ve eimzanın çalışabilmesi için bilgisayarınıza ESHS’ye göre değişen küçük bir program kurulmalıdır. Bunlar ile ayrıntılı bilgiyi arayarak ya da whatsapp hattımızdan yazarak bizden alabilirsiniz. Aşağıda e-imzanın kullanım alanları ile sizi bilgilendireceğiz.

 

 

E-imza ile EKAP ihale Dokümanı İndirme

Birçok resmi kuruluş örneğin; e-devlet e-imza girişi gibi portallarda şifre ve kullanıcı adı kullanmadan e-imza ile giriş yapıp işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. E-devlette e-imza ile ikametgah değişikliğinizi yapabilmek gibi ya da EKAP  ihale  dosyası indirmek istediğinizde e-imza ile giriş yapıp dokümanı indirebiliyorsunuz.

E-imza ile PDF İmzalama Nasıl Yapılır?

E-imza ile pdf uzantılı dosyalarınızı imzalayıp gönderebilirsiniz. E-imzanın imzalama türleri bulunmakta ve yasal geçerli olabilmesi için uzun süreli ve zaman damgalı olması gerekir. Bunun için ara bir program olan elektronik imzalama programı kullanmalısınız. Elektronik imzalama programı ayrıntılı bilgi için tıklayabilir ya da demo için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-imza ile Yabancı Çalışma İzni Başvuru

Çalışma Bakanlığı son 1,5 yıldır Yabancı Çalışma İzni Başvurularının E-imza ile yapılmasını sağlayarak başvuru sahiplerinin işini kolaylaştırdı. Yabancı çalışan başvurusu yapmak için 15 dakikada e-imzanızı size teslim ediyoruz. İsteyenlere Çalışma İzni Başvurusu konusunda da danışmanlık veriyoruz. Yani bir seferde gelip hem e-imzanızı veriyor hem de başvurunuzu tamamlıyoruz.

Sözleşme ya da Banka Talimatları E-imza ile İmzalanabilir mi?

Elektronik İmzalama Programımızı kullanarak tüm bayi ağı ya da iş sözleşmelerinizi ve banka talimatlarınızı yasal ve geçerli, (ıslak imzada olduğu gibi) zaman damgalı, hızlı, güvenli ve yarı yarıya daha az maliyetle imzalayabilir. Birden fazla kişi için imzaya açabilir hatta KEP adresiniz üzerinden gönderebilirsiniz. Lütfen bizi arayın.0212 963 33 04

E-imza İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

E-imza için gerekli evraklar Nelerdir?  Öncelikle Türkiye’de vatandaşlığınızı ve varlığınızı kanıtlayacak belgelerin yanınızda olması gerekmektedir. Hem hukuki alanda hem de güvenlik alanlarında kontrolü bir şekilde kullanılabilmekte olan elektronik imza, ıslak imzayla birebir aynı değeri görecek şekilde tasarlanmıştır. Bugün dünyanın en iyi ülkelerinde ve en büyük şirketlerinde kullanılmakta olan imza türü olarak, işlerin kolaylaşmasını aynı zamanda hızlanmasını sağlamaktadır. Bu aşamada e-imza başvurusu yapacağınız teknoloji ve iletişim kurulundan yetkili eimza.net ile iletişime geçerek başvuru için gerekli olan evrakları sağlamanız gerekmektedir. Bu evrak içerisinde kimlik numarası (nüfus cüzdanı) ve aynı zamanda e-imza başvuru formu da yanınızda getirmeniz gereken evraklar arasında yer alacaktır. Bireysel başvuru için gerekli olan evraklarla, kurumsal başvuru için ihtiyaç duyulan evraklar farklılık gösterebileceği gibi aynı zamanda size imza için yardımcı olacak olan sağlayıcıların da istekleri doğrultusunda evraklarınızı hazırlamanız önemlidir. Ancak genel olarak bireysel başvurularda aşağıdaki evraklara ihtiyaç duyulmaktadır.

Bireysel Başvuru İçin Gerekli Evraklar      

 • Başvuru sahibine ait kimlik, pasaport ve sürücü belgesi gibi resmi olan belgeler.
 • T.C. kimlik numarası ve fotoğraflı kimlik fotokopisi
 • Nüfus cüzdanın resmî belgesi
 • Elektronik sertifika taahhütnamesi ve başvuru formu
 • Ayrıntılar ve yapılması gerekenler için bizi arayınız

Kurumsal E-imza Gerekli Evraklar

 • Başvuru sahibine ait kimlik, nüfus cüzdanı ve T.C kimlik numarası
 • Ticari sicil memurluklardan son 6 ay içerisinde alınmış faaliyet belgeleri
 • Nitelikli elektronik sertifika taahhütnamesi ve başvuru formuyla birlikte

ESHS tarafından da sizi yönlendirecek olan bilgiler ışığında kısa zamanda internet üzerindeki sistemlerde kullanabileceğiniz imzanızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlemlerle çok fazla uğraşmadan, kısa zamanda imzanızı alabileceğiniz sertifika sağlayıcılar, sizlere kullanım alanınıza göre nitelikli bir imza tasarısı da yapacaktır. Gereken niteliklerde başvurunun yapılması aynı zamanda bilgilerinizin bizimle kalacağından emin olabilirsiniz. İmza yapım aşamasında bilgileriniz gizlilik politikasına uygun ve sistem içine saklıdır. Kurumsal başvuru ve bireysel imza aşamalarında, kullanım alanlarınız oldukça geniş olup, E-devletten, Ekap’a kadar birçok aşamada kolaylıkla kullanabileceğiniz şekilde sisteme dahil edilebilmektedir. Zamanın hızını yakalayabileceğiniz bu işlemler sayesinde, ihtiyacınız olan imza sertifikasına sahip olabilir ve dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

E-imza İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?
E-imza Nasıl Alınır?

E-imza Nasıl Alınır?

  E-imza nasıl alınır? Bunun için öncelikle bu işin ehli olan Nitelikli eimza sağlayıcılarla anlaşmanız gerekmektedir. Size bu hizmet kapsamında sunulacak olan imza türleri aynı zamanda kullanım alanlarına göre ayrıştırılarak detaylı bir şekilde anlatılmalıdır. Bunun için profesyonel bir ekiple çalışmakta olan E-imza sağlayıcı yetkili firmamız, sizlere kullanım alanınıza ve döneminize göre gerekli olan işlemleri yapacak kısa zamanda nitelikli bir şekilde kullanımınıza imkân verecektir. Başvuru işlemlerini yaptıktan sonra işlem dahilinde gerek duyulan evrakların hazırlanması aynı zamanda bizimle paylaşılması sorunsuz bir şekilde işlemin yürütülmesini sağlayacaktır. Bu aşamada T.C numaranız, kurumsal faaliyet belgeleriniz var ise onları aynı zamanda başvuru formunuzu bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Bu hizmet dahilinde dilerseniz ofisimize gelerek, dilerseniz bizim adresinize gelmemizi sağlayarak imzanızı alabilirsiniz. İmza seçimi, kullanım şekilleri ve kolaylıkları hakkında sizinle paylaşımlarda bulunacak olan ekibimiz kısa zamanda imzanızı kullanmanız için gerekli işlemleri tamamlayacaktır. Jet hızında imza almanız için kurulacak olan sistem flash (token)bellekle birlikte kullanabileceğiniz elektronik sertifikanız ile ayarlanmış olup, hayatınızı kolaylaştıracak bütün niteliklere sahip bir şekilde size teslim edilecektir. Bütün aşamalar, kullanım alanları ve hızlı e-imza tasarısı gibi mevcut bütün sorularınızı bizimle paylaşabileceğiniz gibi yukarıdaki eimza başvurusu nasıl yapılır, E-imza nereden alınır ve e-imza gerekli evraklar kapsamında ihtiyacınız olan cevapları alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı e-imza nasıl alınır sorusuna da cevap bulabileceğiniz makalemiz, işlemlerin ne kadar kolay ilerlediğini sizinle paylaşmıştır. Elektronik imza almanız için yapmanız gerek işlemler arasında formumuzu doldurmanız veya yetkili çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz ve aynı zamanda kullanım alanınıza göre bizimle değerlendirmelerinizi paylaşmanız olacaktır. 15 dakika içerisinde alabileceğiniz imzanız, sertifika tarihleri arasında kullanımınıza sunulacak, adınıza tanımlanarak hukuki alanda geçerlilik sağlayacaktır.

Güvenli imza kullanımı, kurumsal ve bireysel kullanımlar için elektronik imza başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Aşağıdaki e-imza başvuru formumuzu doldurun ya da bilgi ve başvuru telefonumuz 0212 963 33 04 no’lu numaramızı arayın hemen size arkadaşlarımızı yönlendirelim.

E-imza Başvuru Formu

Telefon: 0212 963 33 04

E-mail: bilgi@eimza.net

Başvuru Merkezleri;

İstanbul, Ankara ve Antalya’da  Başvuru Merkezlerimiz Bulunmaktadır.

15 DK. E-imza ve KEP ADRESİ Başvurusu

P.tesi -Cuma 09:00 - 19:00, Cumartesi 09:00 - 16:00

Zaman Damgası Başvuru

İletişim

Ofisinizde ya da Evinizde (Home Office) Kapıda Teslim E-imza. Whatsapp Hattımızdan Yazabilir, Formumuzu Doldurabilir ya da Arayabilirsiniz.

MErkez İletişim

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:13 No: 2490 Şişli -İSTANBUL

0212 963 33 04

Cennet Mah. Hurriyet Cad. Taşdelen Sok. K.Çekmece

0212 963 33 04

Merkez mahallesi istanbul cadesi no 16 / 4 Bağcılar Metro Duragı veya bağcılar tranvay durağı, 34200 Bağcılar

0212 963 33 04

NECİP FAZIL MAH: CANDAN SOKAK: No:10 d/5 ÜMRANİYE/İSTANBUL

0212 963 33 04

Gayrettepe Mah. Ahmet Hamdi Cad. No:10 Yenimahalle Ankara

0312 963 14 43

Balbey Mah. Cengiz Topel Cad. Muratpaşa-Antalya

0242 255 02 07

Y. Sultan Selim Mah. Mevlana Cad. Körfez İş Merkezi 1.Etap Emlak Konutları Apt. No: 106/3  Körfez/Kocaeli 

0532 706 98 02

Yarhasanlar Mah Konuk CAD No 52/106 Şehzadeler Manisa

0850 255 02 15

E-imza Nasıl Alınır? E-imza Başvuru Nasıl Yapılır?
eimza.net logo

Başvuru Formu

Formumuzu Doldurun 15 Dk. İçinde Arkadaşlarımız Size Dönüş Yapsınlar.

Whatsapp Sipariş
1
Buradan Yazınız
Merhaba, Eimza.net E-imza Hizmet Sağlayıcısına Hoşgeldiniz. Bizimle buradan iletişim kurabilirsiniz.
Hemen Ara