Antalya'da Kapınıza Teslim Elektronik İmza ! E-imza Başvurusu ! E-imza için Hemen Ara

 • 30 DK’da Kapınızda Teslim
 • E-Tuğra Güvencesiyle
 • Ücretsiz Kurulum ve Destek
 • 0242 255 58 56 Antalya Numaramız

İstersenizde Ofislerimize Gelerek E-imzanızı 10 dk. İçinde Alabilirsiniz.

Ankara E-imza | E-imza Başvuru
Elektronik İmza Yetki Belgesi

2012 Yılında Devlet Tarafından (Bilgi Teknolojileri Kurumu)Elektronik İmza Üretime Yetki Verilmiş 4 Kurumdan Bir Tanesiyiz.

 ( EBG Bilişim Hizmetleri A.Ş)ı BTK Yetki Belgesine Ulaşabilirsiniz.

BTK Yetki Belgesi Sayfası

E-imza Başvuru İçin Hemen Ara

7/24  E-imza Başvurusu İçin Hemen Arayın 0532 706 98 02

Nasıl Sipariş Verebilirim?
1- E-imza İçin Whatsapp Kaydı

0544 522 34 34 numaralı WhatsApp hattımızı telefonunuza kaydedin.

2 - Konum Gönder

Adres ya da Konum bilginizi WhatsApp hattımıza gönderin.

3 - Elektronik İmza 1 Saat İçinde Teslim

1 Saat içinde ya da dilediğiniz gün ve saatte e-İmzanızı teslim alın.

İSTANBUL -ANKARA -ANTALYA ve ADANA İllerimizde Toplam 8 Ofisimiz ile Hizmet Vermekteyiz.

e-imza nedir?

Antalya'da E-imza Nasıl Alınır?

Antalya’da E-imza Nasıl Alınır? ile ilgili e-imza alacak kişinin kimliğinin yanında olması gerekir. Arkadaşlarımız bulunduğunuz konuma gelerek başvuru formunuzu doldurtuyorlar daha sonra 15 dakika içinde e-imzanızı üretip size teslim ediyorlar.  Hemen kullanabilirsiniz. İsterseniz siz de ofisimize gelerek e-imzanızı 15 dk. içinde alabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile her işimizi sanal ortamda yapmaya başladık bu da ıslak imza yerine geçmesi gereken bir ihtiyacı gündeme getirdi ve Antalya e-imza şehir olarak e-imzanın çok kullanıldığı illerden biri oldu. E-imza kullanım alanları 5070 sayılı kanun çerçevesinde belirlendi. Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumunca yetkilendirilmiş elektronik sağlayıcılar tarafından verilen e-imza için Antalya’da e-imza fiyatları nedir?  Ve Antalya’da E-imza Başvurusu yapmak için ne yapılması gerekiyor gibi sorulara aşağıda bunlarla ilgili ayrıntılı bilgi vermeye çalıştık.

Antalya E-imza Başvuru

Antalya E-imza başvuru için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun onay verdiği elektronik sağlayıcılardan talep edilir, elektronik imza sadece birey adına çıkartılabilir. Eimza.net bir başvuru merkezidir. Antalya Başvuru Merkezimizi arayarak 0242 255 02 07 ya da formumuzu doldurarak nasıl başvuru yapılacağı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal elektronik imza başvurusu yapmak isteyenler Muratpaşa Antalya’daki merkezimizden destek alabilirler. Bunun için istenen belgeler; T.C. kimlik numarasının açıkça belli olduğu geçerli resmî belgenin aslı (kimlik fotokopisi), nitelikli elektronik sertifika taahhütnamesi ile başvuru formu.(Başvuru Formunu Biz Temin Ediyoruz.)

İstenen Belgeler; Kurumsal elektronik imza içinde istenen belgeler, 6 ay içerisinde Ticaret Sicil memurluğundan alınan faaliyet belgesinin aslı, başvuru sahibinin resmi kimlik belgesi, nitelikli elektronik sertifika taahhütnamesi ve başvuru formu. Nitelikli elektronik sertifika yalnız kişilere verilir kurumlara verilmez ve elektronik imza almak için bizi aramanız yeterlidir. Jet imza hizmetimizden faydalanarak ofisinize gelip elektronik imzanızı 15 dk. içinde üretip teslim ederiz. Eimza.net (E-dönüşüm Bilişim) İstanbul Merkez olmak Antalya, İstanbul, Ankara ve Adana olmak üzere 8 başvuru merkezi ile hizmet vermektedir.

Yazılım Bilgisayara Kurulur; elektronik imzayı çalıştırmak için bizden ücretsiz destek almanız mümkün, e-imza fiyatları verilen hizmetin kalitesine göre farklılık gösterebilir. Elektronik imzanın çalışması için bilgisayara birkaç dakika içinde yapılabilecek bir yazılım kurulur. Bu yazılım Muratpaşa Antalya Başvuru Merkezimiz tarafından kurulur ve e-imza hazır şekilde teslim edilir. Kurulum tamamlanınca elektronik sertifikaya giriş yapılır ve imza kullanılmaya başlanır.

Veriler 20 Yıl Muhafaza Edilir; Kayıtlı elektronik posta adresi yani kısa ismi ile kep hukuksal ve ticari belge gönderilerinde içeriklerin korunmasını sağlar. Alıcının kimliği tespit edilir ve gönderilen içerik resmi delil olarak kabul görür, içerik ve veriler kep sayesinde 20 yıl muhafaza edilir. Eimza olmandan herhangi bir yazışma yapılamaz.

HIZLI BAŞVURU FORMU

E-tuğra E-imza Nedir?

Başvuru Formu

Antalya E-imza Fiyatları Nedir?

Antalya E-imza Fiyatları Nedir?

Antalya’ da e-imza fiyatları nedir? ile ilgili Muratpaşa Antalya adresinde bulunan başvuru merkezlerimizden elektronik imza fiyatları hakkında gerekli bilgiye ulaşabilmektedir. Antalya’da elektronik imza fiyatları 1 ve 3 yıllık olarak değişmektedir.  Yoğun olarak çalışmakta olan ve ofisten çıkamayan müşterilerimiz için ofislerine gelip elektronik imzanızı teslim ediyoruz. Aynı zamanda 3 yıllık ve toplu anlaşmalarda önemli indirimler yapılır.

  Islak imzanın kullanıldığı her alanda kullanılan e-imza yalnız evlilik, veraset, tapu ya da intikal gibi alanlarda geçerli değildir çünkü buralarda üçüncü kişilerin şahitliği gerekmektedir. İnternette e-imza kullanımı halinde elektronik veriler senet sayılır ve aksi durumu ispat edilene kadar kesin delil kabul edilir.

Gerçek Kişiler İçin Oluşturulur; 5070 sayılı kanuna göre Antalya ilinden de alınan elektronik imza başka bir elektronik veriye eklenen ya da elektronik veri ile bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacı ile kullanılan elektronik veridir. Elektronik imza el ile atılan imzalar gibi Antalyada da hukuki açıdan geçerlidir ve kurumlar adına oluşturulmaz sadece gerçek kişiler için oluşturulur.

Zamandan Kazanmayı Sağlar; Elektronik imza kişiyi kargo ve kâğıt masrafından kurtarır ve yüksek maliyetlerden kurtarır. Antalya kamu ve özel sektör uygulamalarında zamandan kazanmayı sağlar. Elektronik imzaların Antalya’da 5070 sayılı kanunda belirtildiği şekildedir kişiler kanunun izin verdiği yerlerde elektronik imza kullanırlar. Antalya’da yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların pasaport işlemlerinde kullanılması için elektronik imza müracaatları yaptıkları görülmektedir. Antalya’da e-imza fiyatları nedir? Konusunda merak ettiklerinizi bu alanda hizmet veren şirketimizden edinmek mümkündür ve mesleklere özel indirimler yapılabilmektedir. Antalya E-imza Kullanım Alanları? Kişilere verilen bir uygulama olması nedeni ile özellikle ticari alanda daha sık kullanılmaktadır, Antalya E-imza Nasıl Alınır? Konusunda gerekli bilgiler yazımızda yer almaktadır.

1 Yıllık E-imza Fiyatı

KDV Dahil
TL219
TL 209 KDV Dahil
 • Kart Okuyucu&Serifika Dahil
 • Ücretsiz Kurulum
 • Ücretsiz Destek
ÖZEL İNDİRİM

2 Yıllık E-imza Fiyatı

Ofisinize Ya Da Eve Teslim Hizmeti
TL299
TL 269 KDV Dahil
 • Kapıda Teslim Hizmeti
 • Kart Okuyucu&Serifika Dahil
 • Ücretisz Kurulum&Destek
Popüler

3 Yıllık E-imza Fiyatı

KDV Dahil
TL389
TL 339 KDV Dahil
 • Kart Okuyucu&Serifika Dahil
 • Ücretsiz Kurulum
 • Ücretsiz Destek
ÖZEL İNDİRİM

Antalya E-imza Sıkça Sorulan Sorular

Antalya'da E-imza Fiyatları Ne Kadardır?

E-imza Fiyatları 1 yıllık , 2 Yıllık ve 3 yıllık olmak üzere değişmektedir. Fiyatlarımız 189 TL’den başlar. Ofisinizde ya da evinizde teslim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Antalya Ofisimizi hemen arayın. 0242 255 58 56

E-imza Almak İçin Ne Yapmam Gerekir?

E-imza almak için kimliğinizin yanınızda olması gerekir. Başka biri adına e-imza başvurusu yapamaz ve alamazsınız. Bizi aradığınızda arkadaşlarımız bulunduğunuz yerde başvurunuzu alıp e-imzanızı kullanabilir halde teslim ederler. Ya da ofislerimizi ziyaret ederek e-imzanızı 10 dk.'da alabilirsiniz.

Antalya'da E-imza Nasıl Alınır?

Antalya'da e-imza nasıl alınır? sorusunu cevabı isterseniz siz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz ya da Antalya içinde bir konuma arkadaşlarımız gelip e-imzanızı 15 dk. üretip teslim eder. Ayrıca kullanacağınız sistem içinde arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. İsterseniz sizde ofisimize gelerek e-imzanızı alabilirsiniz. Antalya Başvuru Merkezi İçin 0242 255 58 56 numaramızı arayabilirsiniz.

E-imza İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

E-imza için gerekli evraklar e-imza başvuru formu ve kimliğinizdir. Başvuru formunu bizden alıp dolduruyorsunuz. Onun dışında kimliğiniz yanınızdaysa hemen e-imzanızı alabilirsiniz.

E-İMZA BAŞVURU FORMU

İletişim

Ofisinizde ya da Evinizde (Home Office) Kapıda Teslim E-imza. Whatsapp Hattımızdan Yazabilir, Formumuzu Doldurabilir ya da Arayabilirsiniz.

Antalya Ofis

Eski Real Market Karşısı, Yemen Kahvecisi Üstü, Evliya Çelebi Mah.Şener İş Merkezi No:51/6 Muratpaşa Antalya

0242 255 02 07

İstanbul Perpa Ofis

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:13 No: 2490 Şişli -İSTANBUL

0212 963 33 04

İstanbul Küçükçekme Ofis

Cennet Mah. Hurriyet Cad. Taşdelen Sok. K.Çekmece

0212 963 33 04

İstanbul Bağcılar Ofis

Merkez mahallesi istanbul cadesi no 16 / 4 Bağcılar Metro Duragı veya bağcılar tranvay durağı, 34200 Bağcılar

0212 963 33 04

Ankara Ofis

Gayrettepe Mah. Ahmet Hamdi Cad. No:10 Yenimahalle Ankara

0312 963 14 43

Kocaeli İzmit Ofis

Y. Sultan Selim Mah. Mevlana Cad. Körfez İş Merkezi 1.Etap Emlak Konutları Apt. No: 106/3  Körfez/Kocaeli 

0532 706 98 02

Manisa Ofis

Yarhasanlar Mah Konuk CAD No 52/106 Şehzadeler Manisa

0850 255 02 15

İstanbul Ümraniye Ofis

Esenşehir Mah. Kürkcüler Cad. No:16 Dai:3 Ümraniye, İstanbul

0850 255 02 15

eimza.net logo

Başvuru Formu

Formumuzu Doldurun 15 Dk. İçinde Arkadaşlarımız Size Dönüş Yapsınlar.

Whatsapp Sipariş
1
Buradan Yazınız
Merhaba, Eimza.net E-imza Hizmet Sağlayıcısına Hoşgeldiniz. Bizimle buradan iletişim kurabilirsiniz.
Hemen Ara