10 Dakikada Zaman Damganızı Kullanın! Zaman Damgası Başvurusu Zaman Damgası Nasıl Kullanılır?

Zaman Damgası Başvurusu (Alımı) Çok Kolay. Bizi Arayın 10 Dk’da Tüm İşlemlerinizi Beraber Halledelim.


Bizi Arayın ya da Başvuru Formumuzu Doldurun.

Zaman Damgası Nedir? Nasıl Kullanılır?

Zaman Damgası Nedir? Nasıl Kullanılır?

Zaman Damgası; elektronik verinin gönderilme, alınma, değiştirilme gibi zamansal durumunun zaman verisi kullanarak yasal ve güvenli hale getirilmesidir. Aşağıda “Zaman Damgası Nedir? Nasıl Kullanılır?“, “Zaman Damgası Kullanımı ve Ücretlendirmesi” ile ilgi açıklamaları okuyabilirsiniz.

Zaman Damgası Nedir?

Aşağıda çok aranan Zaman Damgası nedir? sorunusun cevabını açıklamaya çalıştık. Zaman Damgası, 5070 sayılı Elektronik imza Kanununa göre: Bir elektronik verinin, üretildiği, değiştirildiği, gönderildiği, alındığı ve/veya kaydedildiği zamanın tespit edilmesi amacıyla, elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı tarafından elektronik imzayla doğrulanan kaydı, ifade eder. Yaklaşık 15 yıldır hayatımızda olan Elektronik Veri Damgası ile birçok sektörde aktif olarak kullanılıp belge, log, evrak, eser, görsel tasarım, yazılımsal işlem, banka talimatı gibi işlemlerin yasal geçerli hale gelmesini sağlıyor. Zaman damgası nereden ve nasıl alınır? Öğrenmek İçin bizi arayabilirsiniz. 0212 9633304

  Asıl amacı veri doğrulamadır. Bununla beraber son yıllarda internet ve yazılımsal birçok süreçte kullanılmaya başlanmıştır. Gönderilme, Kaydetme ya da Değiştirilme gibi, verinin (Görsel, Sunum, Fotoğraf, Sözleşme, İnternet Logu, Kullanıcı Girişi ve Firewall gibi) hangi tarihte gönderildiği, silindiği, değiştirildiği ya da gönderildiği ve alındığı bilgisinin zamansal doğrulamada kullanılır.

  Yapmış olduğunuz bir çizimin, formülün, yazılımsal bir algoritmanın, ürettiğinin bir eserin fikri ve mülkiyet haklarını da korumak için kullanılan veri de Zaman Damgası Nedir? cevabıdır. Zaman Damgası alımı için aşağıdaki formumuzu doldurabilir ya da 0212 963 33 04 nolu merkez telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. 1 saat içinde teknik desteğimiz sayesinde Zaman Damgası Başvurunuzu yapmış ve kullanıma başlamış olursunuz

Zaman Damgası Nedir?

Zaman Daması Başvuru Formu

Zaman Nasıl Kullanır?

Zaman Damgası Nasıl Kullanılır?

Zaman damgası Nasıl Kullanır? ile ilgili bir imzalama ve damga programına ihtiyacınız vardır. Online bazı platformlar bunun eksikliğini çözmeye çalışsalar da aslında sadece bir resim, görsel ya da fikri eserde birkaç kez kullanımı yüksek maliyetlere karşılık gelmektedir.

  Bizden alacağınız zaman damgası yine kendi yazılımımız olan Elektronik İmzalama Programı içerisinde kullanabilirsiniz. Belge, sözleşme, dosya, banka talimatı vb. tüm elektronik verilerinizi zaman damgası yazılımımız ile kullanabilirsiniz. Devlet tarafında yapılacak birçok başvuru için hazırlanmış web sayfalarında 90% olarak zaman damgası ve elektronik imza kullanımı için hazırlanmış bir program bulunmaktadır. Örneğin Türkiye İlaç Tıbbi ve Cihaz Kurumuna (Titck) yapacağınız Elektronik Başvurularda sistemin kendi programını kullanabilirsiniz. Sistem kullanımı için elektronik imza başvurusu ve zaman damgası başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzu bizden yaptığınızda uzman arkadaşlarımız gelip e-imzanızı 15 dakikada üretip teslim ediyor. Aynı anda Zaman Damgası başvurunuzu da yapmış oluyorsunuz. 15 dk. içinde tüm işlemleriniz bitmiş oluyor. Zaman damgası ve e-imzanızı kullanabiliyorsunuz.

 Zaman Damgası Kullanım zorunluluğu ile 04/05/2007 tarihli ve 5651 Sayılı İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi ile ilgili kanunda yer almaktadır.

Zaman Damgası Kullanım Yöntemleri

Günümüzde en çok ve aktif kullanılan zaman damgası kullanım yöntemi PKI- Based algoritmasıdır. Kullanım sebebi Açık Anahtarlama Sistemi ve kolay kullanımlı bir algoritma olmasıdır. RFC3161 standardı ile tanımlanır ve bu standart bir zaman damgası sunucusuna güvenilir bir damganın nasıl vurulacağını anlatır.
RFC3161 standardının zaman damgası tanımlaması; zaman damgası sunucusu tarafından atılan ve daha sonra sadece doğrulaması yapılan bir elektronik veridir.

Zaman Damgası Fiyatları Ne Kadar?

Zaman Damgası fiyatları genel olarak 1000’lik paket halinde başlamaktadır. Çok ve hızlı kullanılan bir elektronik veridir. Zaman damgası adet üzerinden satılır ve bittikçe yeni alım yapabilirsiniz. Toplu ve kurumsal zaman damgası alımı için merkezimize ulaşabilirsiniz. Zaman daması için faaliyet belgesi gibi birkaç evrakı iletmeniz halinde (evrak bilgisi için ulaşın) e-posta adresine sunucu ve şifre bilgileriniz gelir. Bu süreçten sonrası için hangi sistemde kullanmak istiyorsanız bizden destek alabilirsiniz. Eğer zaman damgası için bir programınız bulunmuyorsa onu da bizden alabilirsiniz. Aşağıda Zaman Damgası Fiyatı ile Elektronik İmza Fiyatı bulunmaktadır.

Başvuru Formu

Zaman Damgası Başvuru

İletişim

Ofisinizde ya da Evinizde (Home Office) Kapıda Teslim E-imza. Whatsapp Hattımızdan Yazabilir, Formumuzu Doldurabilir ya da Arayabilirsiniz.

MErkez İletişim

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:13 No: 2490 Şişli -İSTANBUL

0212 963 33 04

Cennet Mah. Hurriyet Cad. Taşdelen Sok. K.Çekmece

0212 963 33 04

Merkez mahallesi istanbul cadesi no 16 / 4 Bağcılar Metro Duragı veya bağcılar tranvay durağı, 34200 Bağcılar

0212 963 33 04

NECİP FAZIL MAH: CANDAN SOKAK: No:10 d/5 ÜMRANİYE/İSTANBUL

0212 963 33 04

Gayrettepe Mah. Ahmet Hamdi Cad. No:10 Yenimahalle Ankara

0312 963 14 43

Balbey Mah. Cengiz Topel Cad. Muratpaşa-Antalya

0242 255 02 07

Y. Sultan Selim Mah. Mevlana Cad. Körfez İş Merkezi 1.Etap Emlak Konutları Apt. No: 106/3  Körfez/Kocaeli 

0532 706 98 02

Yarhasanlar Mah Konuk CAD No 52/106 Şehzadeler Manisa

0850 255 02 15

Başvuru Formu

Formumuzu Doldurun 15 Dk. İçinde Arkadaşlarımız Size Dönüş Yapsınlar.

Whatsapp Sipariş
1
Buradan Yazınız
Merhaba, Eimza.net E-imza Hizmet Sağlayıcısına Hoşgeldiniz. Bizimle buradan iletişim kurabilirsiniz.
Hemen Ara